מיינדלה

סדנא חווייתית המשלבת תרגול מיינדפולנס וציור מנדלה

מטרת הסדנא לחזק את החיבור למהות ולכוחות שבנו ולשפר את תחושת האיזון שלנו.

הסדנא הינה חווייתית ויצירתית ומשלבת תרגול מיינדפולנס יחד עם ציור מנדלה. מיינדפולנס מאפשר התבוננות שקטה פנימה, מתוך עמדה של קבלה וחמלה. דרך ציור המנדלה נביא לידי ביטוי את מה שעלה בנו בתרגול.

בסדנא נתייחס למנדלת העצמי על פי מודל סאטיר. וירג'יניה סאטיר זיהתה 8 חלקי עצמי אוניברסליים הקיימים בכל אחד ואחת מאיתנו. החלקים עומדים בפני עצמם אך גם נמצאים בקשרי גומלין זה עם זה. ככל שנהיה קשובים וניתן מקום לחלקים השונים, וככל שהחלקים יהיו באיזון ביניהם, כך נהיה גם אנחנו באיזון והיכולת שלנו להיטיב עם עצמנו, וגם עם אחרים, תגדל.

תהליך המיינדלה כולל התבוננות מעמיקה על חלקי העצמי בנפרד – התבוננות זו כוללת תרגול מיינדפולנס שמכוון לאותו חלק ולאחריו ציור שכבה במנדלה שתייצג את אותו חלק כפי שאנו חווים אותו כרגע. לבסוף נתבונן בשלם שנוצר, נשים לב לתחושות שעולות בנו, ונקיים שיח על החוויה והשפעתה האפשרית על ההתמודדות שלנו עם האתגרים שהחיים מזמנים לנו.

בסדנא נעמיק את ההקשבה לעצמנו, נזהה את הצרכים האנושיים הבסיסיים שלנו ואת הכוחות והמשאבים העומדים לרשותנו. ככל שנבין מה קורה לנו, מהם הצרכים שלנו כרגע, ואילו משאבים זמינים לנו, נוכל לבדוק איך אנחנו יכולים להיטיב עם עצמנו כאן ועכשיו.

לפרטים נוספים והרשמה

הורות חדשה

סדנא להסתגלות מיטבית ללידה

בין אם לידה ראשונה, שניה או שלישית, המעבר להורות חדשה מלווה בציפיה, התרגשות ושמחה גדולה, אך גם באתגרים רבים ומגוונים מבחינה פיסית, ריגשית, חברתית, זוגית ומשפחתית.

לדרך ההתמודדות עם אתגרים אלו השפעה רבה על כל בני המשפחה.

חשוב להצליח להתמודד אך חשוב לא פחות לעשות זאת בדרך טבעית, מותאמת, ובעיקר כזו שמתחברת למי שאתם.

בסדרה של 8 מפגשים לפני ולאחר הלידה, נמצא את הדרך המיטבית עבורכם להתסגלות טובה להרחבת המשפחה.

המפגשים מתאימים לנשים ולזוגות.

חינוך סלולרי

controlights - אפליקציה לבקרת השימוש הסלולרי של ילדיכם

בעולם הטכנולוגי של היום הורים רבים מתקשים למצוא דרך מתאימה לספק לילדיהם טלפונים חכמים תוך שמירה על שימוש מבוקר של אפליקציות.

ישנם הורים וילדים אשר חותמים על הסכם לתנאי שימוש בטלפון הסלולרי. אבל איך ניתן לאכוף את ההסכם?

גם אם הילד מבין ומעוניין לעמוד בתנאים, קשה לו מאוד להעריך מתי הגיע הזמן להפסיק את השימוש בטלפון ולהניח אותו בצד. מהצד השני, גם להורים קשה לעקוב אחר הרגלי השימוש של הילד ולאכוף שימוש נאות.

קונטרולייטס נבנתה בדיוק לצורך זה. היא מספקת מסגרת שבאמצעותה ניתן להוריד ולהתקין על הטלפון של הילד את תנאי השימוש המוסכמים ולאכוף אותם באופן אוטומטי.